MÜNACAT - ABDULKADİR GEYLANİ`DEN (K.S.) DUALAR

MÜNACAT - ABDULKADİR GEYLANİ'DEN (K.S.) DUALAR

MÜNACAT - ABDULKADİR GEYLANİ'DEN (K.S.) DUALAR

Bütün hamdler, övgü ve senalar göklerin, yerlerin ve bütün alemlerin rabbi olan Allah Teala'ya mahsustur. Göklerde ve yerlerde ululuk yalnız O'na aittir. O mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir. Bütün hamdler göklerin, yerlerin ve bütün alemlerin rabbi olan Allah Teala'ya mahsustur. Göklerde ve yerde azamet yalnız O'na aittir. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir. Bütün hamdler alemlerin rabbi olan Allah Teala'ya mahsustur. Bütün mülk; göklerin, yerlerin ve bütün alemlerin rabbi olan Allah Teala'ya aittir. Göklerde ve yerlerdeki tüm nurlar yalnız O'na aittir. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

Allah'ım! Efendimiz Muhammed'e (s.a.v.), O'nun aile halkına ve sahabelerine (r.anhum) salat ve selam eyle, bereket ihsan et.

Allah'ım! Bizi belasız bir hayatla, hevasız bir dinle, içinde riya, gösteriş olmayan bir amelle, azapsız bir affetmeyle, cezası olmayan bir mağfiretle, hesapsız kavuşulacak bir cennetle, hiçbir engel olmadan Cenabı Hakk'ın cemalini seyretmekle bizi rızıklandır.

Allah'ım! Ölmeden önce tövbemizi kabul buyur. Ölüm anında rahmetinle muamele et bize. Öldükten sonra bize azap etme. Ölüm anının sarhoşluğunu, dehşetini atlatmayı kolay eyle.

Ey ölümü yaratan, tüm sesleri işiten Allah'ım! Rahmetinle bizi bütün afetlerden, sıkıntı ve dertlerden, cezalardan koru. Beni müslüman olarak öldür ve salih kimselerin zümresine kat. Ey Merhametlilerin En Merhametlisi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1h5Fk4gTAhs[/youtube]

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Sitemizde bulunan ilahiler tanıtım amaçlıdır ve bilgisayara indirilemez... Lütfen beğendiğiniz sanatçının bandrollü albümünü satın alınız. Sitemizdeki tüm video, audio ve mp3 dosyalarının tamamı Youtube tabanlı olup hostumuzda barındırılmamaktadır. Bu site bir Semerkand TV yayınları hayran sitesidir.